TARKVARA PROJEKTIPÕISELE TOOTMISELE

Koostöös FAF OÜ-ga oleme välja töödanud järgmise põlvkonna tootmistarkvara PRODUXIO. Veebipõhist tootmistarkvara on võimalik kohandada vastavalt ettevõtte põhiselt ja täiendada erinevate IT-teenustega.

Pilvepõhine lahendus võimaldab kasutada iga seadmega. Pakume ka terminale tootmisse. Tootmistarkvara on lihtne kasutada ja arendada projektipõhises tootmises.

Tarkvara aitab luua ettevõttes digitaalselt korrastatud protsessid, selleks on mitmekülgne funktsionaalsus: müügitellimuste haldus, tootmine ja automaatsed tööplaanid, ost ja automaatne laoarvestus, tööaja raporteerimine ja arvestus, kvaliteediaruanded ja juhtimissüsteemi haldus, äridokumendid, võtmenäitajad, kasutajate haldus, dokumentide linkimine, andmete digitaalne integreerimine, reaalajas tellimuste jälgimissüsteem kliendile. Ettevõttepõhised teenused (automaatsed e-kirjad, raportid jms), IoT lahendused. Kõike ei jõua nimetadagi...

Tarkvara pakub läbi intuitiivse kasutajakogemuse kiiret juurutamist. Kliendipõhise lahenduse töötame välja koostöös ettevõttega ja aitame koolitada ning juurutada. Kasutajatugi on tööprotsessi loomulik osa.

Marko Kokla
Telefon: +372 5076800
E-kiri: marko@vev.ee